Szkoła podstawowa - osiągnięcia

Powiatowy konkurs "Sylwetka noblistki - Olga Tokarczuk"

W czwartek 12 grudnia 2019r. rozstrzygnięty został  powiatowy konkurs plastyczny " Sylwetka noblistki-Olga Tokarczuk " zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Iwoniczu. Spośród 94 nadesłanych prac wyróżniono i nagrodzono 12. Wśród wyróżnionych znalazły się prace uczennic naszej szkoły : Agnieszki Zając z klasy V oraz Alicji Mercik z klasy VII. Gratulujemy!!!

 

„ MAGURSKIE KRAJOBRAZY” - konkurs plastyczny

Na Konkurs zorganizowany przez Magurski Park Narodowy Edycja XIV „ Magurskie krajobrazy” nadesłano 323 prace plastyczne. Miło nam poinformować o udziale i wyróżnieniu uczniów z naszej szkoły. W kategorii klas I – III wyróżnienie dla Izabeli Bednarz, oraz w kategorii klas VII – VIII dla Kamila Świątka i...

Ogólnopolski Konkurs plastyczny pt. „Święci i Błogosławieni Karmelu”

Organizatorem konkursu był zakon Karmelitów Bosych z Poznania. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wybraną postać spośród świętych i błogosławionych związanych z zakonem karmelitańskim. Na konkurs wpłynęło 1424 prace z całej Polski, nagrodzono i wyróżniono łącznie 113 prac. Wśród nagrodzonych była również uczennica z naszej szkoły Marysia Winiarska...

Podsumowanie Konkursu Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza „KREDKI”

W dniu 5 kwietnia 2019 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się wernisaż nagrodzonych i wybranych do wystawy prac. Ogółem na konkurs wpłynęło 670 prac plastycznych. Komisja nagrodziła 20 prac, wśród nich zostały nagrodzone prace uczennic z naszej szkoły Pauliny Sieniawskiej oraz Dominiki Obel z klas VI.

Serdecznie...

Konkurs biblijny

7 marca Aleksandra Szajna i Oliwia Hejnar - uczennice klasy VI uczestniczyły w Dekanalnym Konkursie Biblijnym, który odbył się w szkole w Lubatówce. Aleksandra Szajna zakwalifikowala się do Diecezjalnego Etapu Konkursu Biblijnego, który odbędzie się 14 maja w Przemyślu w Wyższym Seminarium Duchownym. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Strony