SK PCK – ogłoszenie

Za oknami biała zima. Zrobiła ona naszym uczniom ( rozpoczynającym ferie zimowe ) dużą niespodziankę, dostarczając świeżą porcję białego puchu. To okazja do świetnej zabawy na śniegu: jazdy na sankach, nartach, lepienia bałwana itp. Pamiętajmy jednak o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw na śniegu i lodzie!

W związku z tym SK PCK zachęca wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Chcemy, aby ferie zimowe były bezpieczne i zdrowe”.                                                      

Format pracy: A 4

Technika: Dowolna

Prace plastyczne należy składać do opiekuna SK PCK, do 20 II 2015 roku.

Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych:

- uczniowie klas I – III

- uczniowie klas IV – VI

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe !!!

Renata Strączek

...