Bal Wszystkich Świętych

5 listopada w naszej szkole odbył się wielki bal - Bal Wszystkich Świętych.  Warunkiem udziału był strój odpowiedni do postaci któregoś ze świętych. Stąd na balu pojawiły się dzieci w przebraniach św. Maksymiliana Kolbego, św. Antoniego, św. Jadwigi, św. Franciszka, św. Józefa Pelczara i wielu innych. Naszą niebiańską uroczystość poprowadziły Anioły, które przyfrunęły do naszej szkoły prosto z nieba. Podobnie jak w niebie i na naszym balu było niezwykle radośnie. Tańce przy skocznej muzyce, wspólne śpiewy i zagadki oraz drobny, słodki poczęstunek sprawiły, że zabawie nie było końca i bardzo trudno było nam żegnać naszych niebiańskich gości.

To wydarzenie miało na celu przede wszystkim pokazać dobre wzorce naszym przedszkolakom i uczniom. Dało też możliwość wcielenia się, a przez to lepszego poznania wybranego świętego. Już nie możemy doczekać się kolejnego balu za rok. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z naszego balu.

Anna Perhon

 

...