IX „ Mikołajkowy” Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

W dniu 05.12.2019 roku  w hali sportowej w Rogach rozegrany zostałIX „ Mikołajkowy” Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora GOK MiejscePiastowe.
W kategorii szkoła podstawowa VII – VIII kl.w zawodach uczestniczyło  6 drużyn, SP Wrocanka,SP Miejsce Piastowe, SP Zalesie, SP Targowiska, SP Łężany i SP Rogi.Zwyciężyły dziewczęta z Targowisk, drugie miejsce zajęły dziewczęta z Łężan, a trzecie z Miejsca Piastowego, poza podium znalazły się Rogi, Wrocanka i Zalesie. Najlepszą strzelczynią w zawodach została   Aleksandra Kaszowska z Łężan, najlepszą  zawodniczką   turnieju  Wiktoria Frydrych z Targowisk, najlepszą bramkarką Amelia Bocianowska z Miejsca Piastowego. Na zakończenie turnieju  zostały rozdane  zespołom ufundowane przez Dyrektora GOK w Miejscu Piastowym  pamiątkowe puchary i dyplomy.