Szkoła podstawowa - osiągnięcia

WYNIKI KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ - uczniowie wyróżnieni za naukę, zachowanie oraz frekwencję

KLASA I

Wyróżnienia za naukę i zachowanie:

Jakub Konrad, Dominik Kurdyła, Krzysztof Liput, Wiktor Mercik, Bartosz Obel, Aleksandra Omachel, Kacper Sowa

 

KLASA III

Wyróżnienia za naukę i zachowanie:

Antonina Lorenc, Kinga Wójcik, Agnieszka Zając, Emilia Zygmunt

 

100% obecność w szkole: Julia Kufel

 

KLASA IV a

Wyróżnienia za naukę i...

III miejsce w Gminnych Zawodyach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 22.11.17r. w SP  Rogach rozegrane zostały  Gminne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. W zawodach wzięło udział  6 drużyn. Mecze rozgrywano w dwóch grupach po 3 zespoły w każdej. W grupie "A" zagrały ze sobą: Głowienka, Łężany i Wrocanka w grupie "B" : Targowiska, Rogi i Zalesie. O kolejności zajętych miejsc decydowały bezpośrednie pojedynki pomiędzy drużynami. Po fazie grupowej z każdej grupy...

SUKCES NASZYCH CZIRLIDEREK

Maja Bajger, Natasza Kopczak i Wiktoria Gibała wystąpiły razem ze swoją grupą Fragolin Cheerleaders w International Cheerleading Championships w Krakowie w Polish Grand Prix 2017 i zajęły 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy sukcesu i życzymy więcej!!!

 

Agnieszka Bednarz

 

Sukces drużyny FC Nawsie w Beniaminek Kids Liga

Dzisiaj po pięciotygodniowej ciężkiej walce zakończyła się Beniaminek Kids Liga. W klasyfikacji ogólnej nasza drużyna FC Nawsie zajęła czwarte miejsce grając przede wszystkim z chłopcami z klubów np. Beniaminek, Tempo Nienaszów czy Koniczynka.
Ogromną radość sprawiła nie tylko młodym piłkarzom, ale także rodzicom – kibicom drugie miejsce w rozgrywkach pucharowych, które odbyły się 5 listopada. Chłopcy...

II miejsce w eliminacjach gminnych XI Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Patriotycznej

Uczennica klasy VII - Klaudia Gabor zajęła II miejsce w eliminacjach gminnych XI Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Patriotycznej w kategorii wiekowej gimnazjum. Klaudia reprezentowała Gminę Miejsce Piastowe podczas eliminacji powiatowych.

Strony