Szkoła podstawowa - osiągnięcia

Sukces Malwiny i Fabiana.

W listopadzie 2018 roku rozstrzygnięto gminny etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. W II grupie wiekowej (kl. I-III szkoły podstawowej) przyznano dwa wyróżnienia: Malwinie Stojak z klasy I i Fabianowi Głowie z klasy II.  Prace plastyczne tych uczniów zostały zakwalifikowane do etapu powiatowego.  Gratulujemy!

...

Niepodległość na obrazku

8 listopada 2018 roku w sali Domu Ludowego w Zalesiu odbyło się uroczyste rozdanie nagród Gminnego Konkursu Plastycznego „Niepodległość na obrazku – prace dzieci na 100-lecie odzyskania niepodległości”. W Konkursie brały udział dzieci z grup przedszkolnych i klas I-III ze wszystkich placówek edukacyjnych z terenu Gminy Miejsce Piastowe. Nasza szkołę reprezentowały...

Sukces w powiatowym konkursie plastycznym " Niepodległa w polskie serca wpisana"

14 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kopytowej , podczas uroczystości upamiętniającej stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, rozstrzygnięty został powiatowy konkurs plastyczny " Niepodległa w polskie serca wpisana". Jury konkursu doceniło prace uczennic klasy 5a  przyznając Annie Szewczyk I MIEJSCE  a Mariannie Dylewskiej- wyróżnienie! ...

Wyróżniona i promowana w gminie

Kinga Wójcik wyróżniona i nagrodzona przez Gminę Miejsce Piastowe za zajęcie trzeciego miejsca w konkursie piosenki angielskiej.

Drużyna piłkarska z naszej szkoły wicemistrzem powitu!

Wczoraj nasi chłopcy zdobyli wicemistrzostwo powiatu w pice nożnej. Żadnego meczu nie przegrali, jeden zakończyli remisem. Pięć bramek strzelił Emanuel Gibała, cztery Aleksander Polak, jedną Kamil Świątek. Chłopcy walczyli bardzo dzielnie. Serdecznie gratulujemy !!!!

Serdecznie dziękujemy panu Dariuszowi Gibale za...

Strony