Szkoła podstawowa - osiągnięcia

Podsumowanie Konkursu Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza „KREDKI”

W dniu 5 kwietnia 2019 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się wernisaż nagrodzonych i wybranych do wystawy prac. Ogółem na konkurs wpłynęło 670 prac plastycznych. Komisja nagrodziła 20 prac, wśród nich zostały nagrodzone prace uczennic z naszej szkoły Pauliny Sieniawskiej oraz Dominiki Obel z klas VI.

Serdecznie...

Konkurs biblijny

7 marca Aleksandra Szajna i Oliwia Hejnar - uczennice klasy VI uczestniczyły w Dekanalnym Konkursie Biblijnym, który odbył się w szkole w Lubatówce. Aleksandra Szajna zakwalifikowala się do Diecezjalnego Etapu Konkursu Biblijnego, który odbędzie się 14 maja w Przemyślu w Wyższym Seminarium Duchownym. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces Malwiny i Fabiana.

W listopadzie 2018 roku rozstrzygnięto gminny etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. W II grupie wiekowej (kl. I-III szkoły podstawowej) przyznano dwa wyróżnienia: Malwinie Stojak z klasy I i Fabianowi Głowie z klasy II.  Prace plastyczne tych uczniów zostały zakwalifikowane do etapu powiatowego.  Gratulujemy!

...

Niepodległość na obrazku

8 listopada 2018 roku w sali Domu Ludowego w Zalesiu odbyło się uroczyste rozdanie nagród Gminnego Konkursu Plastycznego „Niepodległość na obrazku – prace dzieci na 100-lecie odzyskania niepodległości”. W Konkursie brały udział dzieci z grup przedszkolnych i klas I-III ze wszystkich placówek edukacyjnych z terenu Gminy Miejsce Piastowe. Nasza szkołę reprezentowały...

Sukces w powiatowym konkursie plastycznym " Niepodległa w polskie serca wpisana"

14 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kopytowej , podczas uroczystości upamiętniającej stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, rozstrzygnięty został powiatowy konkurs plastyczny " Niepodległa w polskie serca wpisana". Jury konkursu doceniło prace uczennic klasy 5a  przyznając Annie Szewczyk I MIEJSCE  a Mariannie Dylewskiej- wyróżnienie! ...

Strony