Przedszkole - aktualności

Planeta Energii w Przedszkolu

W poniedziałek 20 maja do przedszkola, do grupy maluszków przyszli starsi koledzy i koleżanki z klasy pierwszej wraz z wychowawczynią Agatą Paczosą.
Pierwszaki w ciekawy sposób opowiedziały skąd się bierze prąd, jak ...

Spotkanie z Karpatami

Pewnego wiosennego ranka do Przedszkola przyjechali goście. Byli to zawodnicy drużyny piłkarskiej Karpaty Krosno.Panowie przeprowadzili trening pokazowy zachęcając nasze przedszkolaki do aktywności fizycznej i ruchu na świeżym powietrzu. W zajęciach...

"Przedszkolaki z biało - czerwoną ".

 Pod tym hasłem dziś odbywały się zajęcia w grupach 5 i 6- latków. Dzieci uczyły się wiersza, a potem indywidualnie go recytowały - brawa dla wszystkich! Śpiewały piosenki o Polsce oraz samodzielnie wykonywały flagi. Zakończeniem zajęć był spacer po okolicy, oczywiście z własnoręcznie wykonanymi flagami!

„Warsztaty w Centrum Dziedzictwa Szkła”

W środę tuż przed Świętami Wielkanocnymi dzieci z grup 4-5-6 latków wzięły udział w warsztatach zorganizowanych w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.

Dzieci nanosiły czarnymi flamastrami kontury przygotowanych obrazków, a następnie wypełniały je specjalnymi farbami. Wykonane obrazki w antyramie zawisną w ich domach. To ciekawe doświadczenie...

"SegregujeMy"

25.04 punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęliśmy ogólnopolską proekologiczną akcję edukacyjną "...

Strony