Przedszkole - aktualności

Spotkanie z ratownikiem wodnym

14 czerwca nasze przedszkole odwiedził ratownik wodny  - pan Dawid Golonka, by opowiedzieć dzieciom o swojej pracy a także uczulić na niebezpieczeństwa , które czyhają na nich nad wodą. Przedszkolaki dowiedziały się jak należy zachowywać się podczas wypoczynku nad wodą. Poznały również numery alarmowe WOPR-u.  Dzieci wiedzą już, co należy zrobić w razie niebezpieczeństwa. Było to...

Wycieczka zerówki do Kopytowej

W piękny, słoneczny, czerwcowy dzień zerówka wybrała się na przedszkolną wycieczkę. Pierwszym celem wyprawy było Muzeum Kultury Szlacheckiej w Kopytowej. Ten wyjątkowy obiekt prezentujący autentyczne wnętrza siedziby szlacheckiej bardzo się dzieciom spodobał. Poznały tam historię kopytowskiego dworu oraz jego ciekawe wyposażenie. Oglądały z zaciekawieniem wystrój wnętrz, a także...

Spotkanie z fryzjerką

Dnia 14 czerwca 2018 roku zorganizowano w przedszkolu spotkanie z pracownikiem salonu fryzjerskiego. Pani fryzjerka uczesała dziewczynki demonstrując przedszkolakom różne sposoby splotu warkoczy tworząc urozmaicone fryzury. Dzieci zachwycone pokazem dumnie prezentowały swoje uczesanie.

...

„Święto Rodziny”

12 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły uroczyście „Święto Rodziny” czyli połączony Dzień Mamy i Taty. Pogoda pokrzyżowała nam trochę plany. Zamiast na stadionie „Nawsie” spotkaliśmy się z Rodzicami w sali domu ludowego w Łężanach.

To było wspaniałe popołudnie pełne wzruszeń, radości i uśmiechów, wspólnych zabaw i tańców, a przede...

Wizyta w bibliotece

Dnia 7 czerwca 2018 roku grupa maluszków odwiedziła gościnne progi biblioteki szkolnej. Dzieci wraz z wychowawczynią uczestniczyły w zajęciach tematycznych poświęconych pingwinom. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem grały w gry zręcznościowe poświęcone tym ptakom nielotom. To były wesołe zajęcia.

 

Małgorzata Zajdel

 

Strony