Harcerze

Przyrzeczenie

21 czerwca cztery harcerki 18 Drużyny Harcerskiej im. S. Czarnieckiego uroczyście złożyły  Przyrzeczenie na sztandar Drużyny. Były to: Julia Kufel, Antonina Lorenc, Agnieszka Zając i Emilia Zygmunt. Odebrała je drużynowa hm. Dorota Jurczak.
Gratulujemy, cieszymy się i życzymy sukcesów na harcerskiej ścieżce.

Święto Hufca Krosno

11 maja br. tradycyjnie nasza Drużyna uczestniczyła w Święcie Hufca ZHP Krosno - w rocznicę nadania mu imienia Jana i Stanisława Magurów. Tym razem odbyło się ono w Rymanowie. Rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w kościele parafialnym, po której odbył się apel. Po gorącym posiłku harcerze wyruszyli na grę terenową po Rymanowie, podczas której musieli się wykazać umiejętnościami i...

„POLA NADZIEI” – KWESTA NA KROŚNIEŃSKIE HOSPICJUM

W Niedzielę Palmową, przed kościołem parafialnym w Łężanach, można było spotkać uczniów tutejszej Szkoły oraz łężańskich harcerzy kwestujących na rzecz hospicjum w Krośnie (24 osoby pod opieką nauczycieli i rodziców). Były to już jedenaste „Pola Nadziei” na naszym terenie.

W tym roku zebrano 2400zł.

Serdecznie...

HARCERSKI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA HUFCA ZHP KROSNO

Harcerki 18 Drużyny Harcerskiej uczestniczyły w, organizowanym przez Hufiec ZHP Krosno, Harcerskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej, który tym razem odbył się w Dukli. Zajęły III miejsce.

Zlot drużyn harcerskich Hufca Krosno z okazji Dnia Myśli Braterskiej

Tym razem zlot drużyn harcerskich Hufca Krosno z okazji Dnia Myśli Braterskiej odbył się w szkole w Krościenku Wyżnym w dniach 22-24 lutego. Z naszej Drużyny wzięło w nim udział 18 osób.

W miłej harcerskiej atmosferze pracowali i bawili się wspólnie lub w grupach metodycznych. Uczestniczyli w „Spotkaniu harcerskich pokoleń”. Mieli okazję wziąć...

Strony