Harcerze

Zakończenie roku szkolnego w wykonaniu harcerzy

Harcerze szkoły podstawowej przygotowali akademię z okazji zakończenia roku szkolnego. Były piosenki, scenka rodzajowa o szkolnych aniołach. Z instrumentami zaprezentowali się: Weronika Szelc - instrumenty klawiszowe i ukulele, Alicja Mercik,...

Wartsztaty teatralne podczas festiwalu Harc-Bit 2018

Już po raz trzeci pośród spośród różnych aktywnosći harcerze mieli okazję na Festiwalu Harc-Bit wcieliś się w rolę aktorów podczas warsztatów prowadzonych przez Agnieszkę Bednarz, tym razem nawiązujących do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Uczniowie - harcerze z 18 DH z występem "Pisk orła białego" podczas DMB w Korczynie

Uczniowie naszej szkoły i absolwenci - druhowie oraz druhny 18 Drużyny Harcerskiej im. S. Czarnieckiego mieli okazję zaprezentować się podczas inauguracji obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości podczas V Zlotu Hufca Krosno w ramach Dnia Myśli Braterskiej z przedstawieniem "Pisk orła białego"

Agnieszka Bednarz

Harcerskie kolędowanie

18 Drużyna Hrcerska z Łężan przygotowała dla mieszkańców swojej miejscowości koncert kolęd i pastorałek. Odbył się on w Domu Ludowym w Łężanach 14 stycznia 2018 roku. Publiczność dopisała, co było bardzo miłe dla wykonawców.

Dorota Jurczak

Warta harcerzy w Święto Niepodległości

Jak co roku harcerki i harcerze 18 Drużyny Harcerskiej im. S. Czarnieckiego pełnili wartę przy łężańskim krzyżu – pomniku poświęconym insurekcji kościuszkowskiej oraz pod tablicą żołnierzy Armii Krajowej z Łężan.

Dorota Jurczak

 

Strony